Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Behram Mahallesi tapunun 163 ada 32 Parselde kayıtlı taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır. 23 Eylül 2026, 13:00
T.C
ÇAMLIBEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI
İHALE İLAN METNİ
Belediyemiz Encümeninin 31.08.2026 tarih ve 38 sayılı Kararına istinaden Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Behram Mahallesi tapunun 163 ada 32 Parselde kayıtlı taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
- İŞİN ADI: Behram Mahallesi tapunun 163 ada 32 Parselde kayıtlı 6568,27M2 tarla nitelikli taşınmazın 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği 000,00₺(dokuzyüzaltbintürklirası) muhammen bedel üzerinden İhale ile satışı işi
İHALE TARİH-SAAT VE YERİ: 163 ADA 32 PARSEL 23.09.2026 Çarşamba günü saat 13:00 da Çamlıbel Belediye Başkanlığı ana hizmet binası toplantı odası (Çamlıbel/TOKAT)
- ŞARTNAME VE EKLERİ: İhaleye ilişkin şartname ve ekleri Çamlıbel Belediyesi Websitesi ve Çamlıbel Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden görülebilir ve 1.000,00₺ karşılığında Çamlıbel Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden satın alınabilir.
- İHALE USULÜ: 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği Açık ihale usulü
- İHALEYE KATILACAK İSTEKLİLERDE ARANAN ŞARTLAR:
- A) İstekli Gerçek Kişi İse;
- Türkiye'de Tebligat için yazılı Adres Beyanı (Ayrıca Varsa; İrtibat İçin Telefon ve Faks Numarası)
- Nüfus Cüzdanı Fotokopi Örneği (veya eDevlet Nüfus Örneği)
- Vekaleten katılım halinde, Noter tasdikli Vekaletname ile Vekilin Noter Tasdikli İmza Beyannamesi,
- İhaleye iştirak edecekler tarafından tamamen okunup, kabul edildiğine dair her sayfası imzalanmış ihale şartnamesini.
- ihale Şartnamesinin satın alındığına dair makbuz.
- lhale şartnamesinde belirtilen geçici teminat tutarının yatırıldığına dair makbuz veya limit dahili banka teminat mektubunu.
- Belediyemize herhangi bir borcunun olmadığına dair belge, (Belediye Tahsilat servisinden Alınmış)
- B) İstekli Tüzel Kişi İse;
- Türkiye'de Tebligat için yazılı Adres Beyanı (Ayrıca Varsa; İrtibat İçin Telefon ve Faks Numarası)
- Noter veya Bağlı bulunduğu Odalardan alınmış Tasdikli İmza Sirküsü veya Beyannamesinin Aslı veya Fotokopisi,
- Faaliyeti ile ilgili Mevzuatı gereği gerçek ve tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret/Sanayi/Esnaf veya ilgili bulunduğu odalardan ihale tarihi yılı içerisinde alınmış, gerçek ve tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,
- Tüzel Kişilerce İhaleye Vekâleten katılım halinde, Noter tasdikli Vekâletname ile Vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi,
- İhaleye iştirak edecekler tarafından tamamen okunup, kabul edildiğine dair her sayfası imzalanmış ihale şartnamesini.
- İhale Şartnamesinin satın alındığına dair makbuz.
- İhale şartnamesinde belirtilen geçici teminat tutarının yatırıldığına dair makbuz veya limit dahili banka teminat mektubunu.
- Belediyemize herhangi bir borcunun olmadığına dair belge, (Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğünden Alınmış)
- GEÇİCİ TEMİNAT: 000,00₺ (YİRMİYEDİBİNTÜRKLİRASI)
- Çamlıbel Belediye Başkanlığı Halk Bankası TR39 0001 2009 6680 0007 0000 47 İBAN numaralı hesaba veya Belediye veznesine yatırılacaktır.
| İhale Tarihi ve Saati | 23 Eylül 2026, 13:00 |
| İlgili Birim / Müdürlük | Çamlıbel Belediye Başkanlığı Ana Hizmet BinasıTtoplantı Odası |
| İhale Durumu | Sonuçlanmadı |
| Son Müracaat Tarihi | 23 Eylül 2026, 14:00 |
|
İHALE DÖKÜMANI
|
DIĞER İHALELER
-
Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Behram Mahallesi tapunun 163 ada 32 Parselde kayıtlı taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
23 Eylül 2026, 13:00 -
Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1774-1775-1776-1777-1778-1779-1780-1781-1782-1783-1784-1785-1786 parsellerde kayıtlı arsa nitelikli taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri
23 Eylül 2026, 13:00 -
Belediyemize ait Beldemiz Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1349 parselde 1. Katta konumlu 14 numaralı işyeri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
23 Eylül 2026, 13:00 -
Mülkiyeti Belediyemize ait, Beldemiz Köyiçi mevkii tapunun 0 ada 1202 Parselde kayıtlı 14m2. arsa nitelikli taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
23 Eylül 2026, 13:00
