Belediyemize ait Beldemiz Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1349 parselde 1. Katta konumlu 14 numaralı işyeri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır. 17 Eylül 2026, 13:00
T.C
ÇAMLIBEL BELEDİYE BAŞKANLIĞI,,
İHALE İLAN METNİ
Belediyemiz Encümeninin 24/08/2026 tarih ve 36 sayılı Kararına istinaden Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1349 parselde 1. Katta konumlu 14 numaralı işyeri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
- İŞİN ADI: Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1349 parselde 1. Katta konumlu 14 numaralı işyeri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.ve 46.Maddeleri gereği 1000,00₺(yediyüzbintürklirası) muhammen bedel üzerinden İhale ile satışı işi
İHALE TARİH-SAAT VE YERİ: 17/09/2026 Perşembe günü saat 13:00 da Çamlıbel Belediye Başkanlığı ana hizmet binası toplantı odası (Çamlıbel/TOKAT)
- ŞARTNAME VE EKLERİ: İhaleye ilişkin şartname ve ekleri Çamlıbel Belediyesi Websitesi ve Çamlıbel Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden görülebilir ve 000,00₺(bintürklirası) karşılığında Çamlıbel Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden satın alınabilir.
- İHALE USULÜ: 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği Açık ihale usulü
- İHALEYE KATILACAK İSTEKLİLERDE ARANAN ŞARTLAR:
- A) İstekli Gerçek Kişi İse;
- Türkiye'de Tebligat için yazılı Adres Beyanı (Ayrıca Varsa; İrtibat İçin Telefon ve Faks Numarası)
- Nüfus Cüzdanı Fotokopi Örneği (veya eDevlet Nüfus Örneği)
- Vekaleten katılım halinde, Noter tasdikli Vekaletname ile Vekilin Noter Tasdikli İmza Beyannamesi,
- İhaleye iştirak edecekler tarafından tamamen okunup, kabul edildiğine dair her sayfası imzalanmış ihale şartnamesini.
- ihale Şartnamesinin satın alındığına dair makbuz.
- lhale şartnamesinde belirtilen geçici teminat tutarının yatırıldığına dair makbuz veya limit dahili banka teminat mektubunu.
- Belediyemize herhangi bir borcunun olmadığına dair belge, (Belediye Tahsilat servisinden Alınmış)
- B) İstekli Tüzel Kişi İse;
- Türkiye'de Tebligat için yazılı Adres Beyanı (Ayrıca Varsa; İrtibat İçin Telefon ve Faks Numarası)
- Noter veya Bağlı bulunduğu Odalardan alınmış Tasdikli İmza Sirküsü veya Beyannamesinin Aslı veya Fotokopisi,
- Faaliyeti ile ilgili Mevzuatı gereği gerçek ve tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret/Sanayi/Esnaf veya ilgili bulunduğu odalardan ihale tarihi yılı içerisinde alınmış, gerçek ve tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,
- Tüzel Kişilerce İhaleye Vekâleten katılım halinde, Noter tasdikli Vekâletname ile Vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi,
- İhaleye iştirak edecekler tarafından tamamen okunup, kabul edildiğine dair her sayfası imzalanmış ihale şartnamesini.
- İhale Şartnamesinin satın alındığına dair makbuz.
- İhale şartnamesinde belirtilen geçici teminat tutarının yatırıldığına dair makbuz veya limit dahili banka teminat mektubunu.
- Belediyemize herhangi bir borcunun olmadığına dair belge, (Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğünden Alınmış)
- GEÇİCİ TEMİNAT: 000,00₺ (YİRMİBEŞBİNSEKİZYÜZTÜRKLİRASI)
- Çamlıbel Belediye Başkanlığı Halk Bankası TR39 0001 2009 6680 0007 0000 47 İBAN numaralı hesaba veya Belediye veznesine yatırılacaktır.
| İhale Tarihi ve Saati | 17 Eylül 2026, 13:00 |
| İlgili Birim / Müdürlük | Çamlıbel Belediye Başkanlığı Ana Hizmet BinasıTtoplantı Odası |
| İhale Durumu | Sonuçlanmadı |
| Son Müracaat Tarihi | 17 Eylül 2026, 14:00 |
|
İHALE DÖKÜMANI
|
DIĞER İHALELER
-
Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Behram Mahallesi tapunun 163 ada 32 Parselde kayıtlı taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
17 Eylül 2026, 13:00 -
Mülkiyeti Belediyemize ait Beldemiz Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1774-1775-1776-1777-1778-1779-1780-1781-1782-1783-1784-1785-1786 parsellerde kayıtlı arsa nitelikli taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri
17 Eylül 2026, 13:00 -
Belediyemize ait Beldemiz Çiftlik Köyü, Merkez/ Tokat adresinde bulunan 0 ada 1349 parselde 1. Katta konumlu 14 numaralı işyeri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
17 Eylül 2026, 13:00 -
Mülkiyeti Belediyemize ait, Beldemiz Köyiçi mevkii tapunun 0 ada 1202 Parselde kayıtlı 14m2. arsa nitelikli taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. ve 46.Maddeleri gereği İhale ile satışı yapılacaktır.
17 Eylül 2026, 13:00
